Ste nahnevaní na politikov? Nemáte koho voliť? Tak voľte nestraníka Bindasa

Oplatí sa krúžkovať aj Bindasa? Čo vám ponúka č.109 SaS Bindas? V čom je oproti iným unikátny?

  1. Nebol to ani Pellegrini, ani Danko, ani Kotleba, kto dostával listy, že keď zahlasuje za vznik samostatného Slovenska, tak Slovensko padne na kolená, a príde  o 6 mesiacov pýtať Čechov o pomoc. Nedal sa zastrašiť. Mal silnú vieru, že Slováci a Slovenky nedajú Slovensku padnúť na kolená. Dnes Pellegrini, Danko, Kotleba sa pasujú na tých najväčších vlastencov, a všade hovoria o Slovensku, o našej vlasti a vlastenectve. Všade hovoria akí sú hrdí na Slovensko. Všetci majú na sakách slovenský znak, či vlajku. Spýtajte sa Pellegriniho, Danka, Kotlebu, čím boli, a čo robili v roku 1992, keď už vtedy Bindas bojoval za naše Slovensko v Prahe?
  2. Ako jediný zo všetkých lídrov a kandidátov všetkých strán má zásluhy na vzniku Slovenska. Prečo? Nebol to ani Pellegrini, ani Danko, ani Kotleba, ale boli to práve poslanci vo FZ ČSFR, ktorí dali právny vznik Slovenska. Toto ich bezkonfliktné rozdelenie ČSFR, i dnes obdivuje celý svet. Ako poslanec FZ ČSFR, hlasoval za vznik Slovenska, a preto ani dnes mu nie je osud Slovenska ľahostajný.
  3. Ako jediný zo všetkých kandidátov a lídrov získal dôležité politické skúsenosti z  veľkej politiky,  a to  rovno  od               A. Dubčeka, V. Havla, V. Klausa, M. Kováča a iných.
  4. Bindas je čistý a netoxický kandidát. Usvedčujú ho aj jeho blogy. Je jasne čitateľný. Nemá za sebou žiadnu špinavú kauzu. Nebol ani v KSS, ani ŠTB, ako niektorí iní kandidáti, ktorí sa opäť dostanú do NR SR.
  5. Na rozdiel od mnohých kandidátov sa nebojí ostro vyjadriť svoj politický názor, a zastať sa obyčajných občanov hoci vie, že riskuje veľa. Naposledy blogoval o politike, o Kuciakovi, a aj preto prišiel o svoju dlhoročnú prácu.
  6. Na rozdiel od mnohých iných kandidátov napísal aj knihu o politike „Nezabudnime…“, ktorú ocenil nielen bývalý europoslanec E. Kukan, ale aj náš veľký slovenský spisovateľ L. Ťažký. A knihu „Lekcie z demokracie“.
  7. Na rozdiel od mnohých iných kandidátov nerozdáva prázdne sľuby. Nie je papagájom politických programov, ale sám vytvára vízie pre rast a rozvoj celého Slovenska. Víziu Slovensko Krajina Kúpeľov a návrh na zmenu predvolebných kampaní považuje za kľúčové a revolučné vízie, ktoré Slovensko pre svoju prosperitu potrebuje.
  8. Na rozdiel od mnohých iných kandidátov o klimatickej klíme, ochrane životného prostredia v predvolebnej kampani nekecá, ale koná. Aj v tejto kampani zanechá čo najmenšiu uhlíkovú stopu, a preto na svoju kampaň nepoužije žiadny svoj leták, žiadny svoj plagát, žiadny svoj bilbord. Je preto na rozdiel od iných kandidátov aj zelený kandidát, ktorý šetrí papier, šetrí lesy, a robí takto zelenú predvolebnú kampaň.
  9. Na rozdiel od mnohých iných kandidátov Bindas kandiduje ako nestraník, teda kandiduje ako nezávislý kandidát pod číslom 109. Nie je členom SaS.
  10. Na rozdiel od mnohých iných kandidátov namiesto špinavej politiky ponúka Slovensku, Slovenkám a Slovákom, silnú slovenskú ekonomiku, aby Slovensko už nebolo lokajom.

Priatelia, už viete, že najčítanejším mesačníkom každého voliča na svete je výplatná páska. Všetci predsa žijeme z ekonomiky, nie politiky, a preto porovnajte si, priatelia čo vám ponúkajú iní kandidáti, a čo 109 SaS Bindas, a až potom sa rozhodnite.

Priatelia, ak si idete kúpiť auto, tak si najprv porovnáte, aké výhody a nevýhody vám ponúkajú jednotlivé značky áut.

Kúpim si Škodu, VW, Renault, Daciu, BMW, Seat, či Mercedes? To isté platí aj pri výbere kandidátov.

Ak s tým názorom súhlasíte, tak podporte 109 SaS Bindas nielen na svojom Facebooku, ale i vo Voľbách 2020 aspoň jedným krúžkom z vašej rodiny.

Za to Vám patrí moje veľké ĎAKUJEM:)  My na to máme, my to dáme.