Slováci a Slovenky, ponúkam vám viac ako Pellegrini, Fico, Danko a Kotleba dokopy

Zlostia vás politici? Ste nahnevaní na politiku? Trápi vás  rozhádané Slovensko? Aj mňa. Mám preto strach, o naše  Slovensko. Prečo?

Naše Slovensko má ekonomiku, ktorá  je postavená na cudzích nohách, a tie môžu zo Slovenska kedykoľvek odísť. Preto Slovensko dnes namiesto politických hádok potrebuje čo najskôr vybudovať našu vlastnú silnú slovenskú ekonomiku, kým nebude neskoro, a nezostane tu len čierna diera. V každej strane sa vám ponúkajú rôzni super  odborníci a ekonomickí experti, ale kto z nich to riziko rieši? My všetci predsa žijeme z ekonomiky, nie rozhádanej a špinavej politiky.

Priatelia, viete čo je najčítanejším mesačníkom každého Slováka? No predsa výplatná páska. Preto voľte EKONOMIKU, nie špinavú politiku.

Prečítajte si prosím týchto 5 šokujúcich faktov, a možno aj Vy mi dáte svoj hlas vo voľbách.  Patrí Vám za to moje veľké ĎAKUJEM.

Motto: Naši politici nevedia, že zdravý človek má tisíc želaní, a chorý len jedno? Zdravie. Preto slovenský cestovný ruch treba podporovať, a nie ho ignorovať.

Fakt č. 1. Najsilnejšia ekonomika EÚ je Nemecko, a Nemci  ako vieme milujú kúpele. Podľa nemeckých štatistík si kúpeľnú dovolenku plánuje ročne asi 20 000 000 Nemcov. V hre je však i celá 500 000 000 únia, veľké Rusko, USA a Ázia. Keby sa nám priatelia len z tých  každoročných 20 000 000 Nemeckých klientov podarilo cenou a kvalitou osloviť len 5 %, tak aj novo postavených 111 kúpeľov na našom Slovensku by na takú masu klientov kapacitne nestačilo!

Tých 5 %  to je rovno 1 milión klientov, a to len z Nemecka! Bežne navštevuje slovenské kúpele pre jalovú politiku, a slabú podporu slovenských podnikateľov podnikajúcich v cestovného ruchu len okolo 20 000  nemeckých klientov! Preto cestovný ruch na Slovensku musí ísť celkom iným, a nie doterajším smerom.

Pritom v Nemecku sú ceny procedúr podstatne drahšie ako na Slovensku, takže cenou, kvalitou služieb, kvalitou prameňov i našou krásnou slovenskou prírodou sme svetovo bezkonkurenční. Tak načo ešte čakáme?! Vy vo voľbách  rozhodnete, či sa Slovensko stane Krajinou Kúpeľov, alebo zostane len Krajinou Zlodejov.

Fakt č.2. Keď je Fínsko po celom svete známe ako krajina tisícky jazier, tak prečo by Slovensko nemohlo byť vo svete známe, ako krajina s 1000 liečivých a svetových prameňov?  Na Slovensku máme priatelia až okolo 1300 kvalitných minerálnych prameňov, a z toho je z nich iba 26 využívaných! V 18. storočí bolo na Slovensku až 137 kúpeľných lokalít po  celom Slovensku. V súčasnosti, teda 21. storočí je ich iba 26, teda 111 „modrých pokladov Slovenska“ pre jalových politikov  vôbec nevyužívame.  Využime preto eurofondy, a nedajme ich rozkrádať  v špinavých politických  kauzách, ktoré neposunú našu ekonomiku dopredu.  K našim svetovým prameňom treba postaviť  nové kúpele a poskytnúť kvalitné  podnikateľské služby, a až vtedy všetci uvidíme, ako sa odrazu  všetko zmení.

Nevedieť využiť 500 000 000 úniu, ktorá strane, a je plná bohatých dôchodcov, ktorí majú radi kúpele je neschopnosť doterajších vládnucich politikov, a politických strán.  ale nie moja.  Pritom tieto potreby na kúpeľnú starostlivosť v starnúcej a dlho žijúcej 500 000 000 populácie Európe budú len, a len narastať. Preto vyzývam všetkých vlastencov, i všetky vlastenky, vaša vlasť vás vo voľbách potrebuje, aby bolo Slovensko Krajinou Kúpeľov.

Fakt č.3.  Povedzme si krutú pravdu. Slovensko je v ekonomickej pasti. Prečo? Dnešná „slovenská“ ekonomika je postavená hlavne na tých cudzích nohách, a tie nám môžu zo Slovenska ľahko zutekať do krajín s ešte lacnejšou pracovnou silou- Bulharsko, Rumunsko… Preto priatelia, podporte víziu „Slovensko Krajina Kúpeľov“, a zachráňme Slovensko pred ekonomickým pádom. Postavme si slovenskú ekonomiku na našich slovenských nohách. Slovensko nemá byť len kolóniou na lacnú pracovnú silu. Nebuďme hrdí na cudzie, ale buďme hrdí nato naše slovenské. Naše minerálne pramene sú priatelia svojou kvalitou naozaj svetové. To je náš slovenský modrý poklad, na ktorom sa dá postaviť naša celkom nová modrá ekonomika. Povedzme si krutú pravdu. Ekonomika Slovenska sa montážnou ekonomikou dostala do veľmi  nebezpečného rizika. Obrazne povedané, po víchrici v Tatrách, monokultúra drevín urobila z Tatier mesačnú krajinu, to môže čakať aj našu monokultúrnu montážnu autoekonomiku Slovenska, keď sa včas politici pri moci nespamätajú. Preto, ak s tým súhlasíte krúžkujte nestraníka č. 109 SaS- Bindas, inak opäť stratíme 4 roky.

Fakt č.4. Kúpele, to sú služby, a služby sú ekonomicky výhodnejšie ako hrubý priemysel. Prečo? Zamestnajú viac ľudí. Dajú vyššie platy.  Kúpele sú ekonomicky fenomenálne aj v tom, že do kúpeľov sa nechodí na pár dní, ale na celé týždne. Preto celé 3 a viac týždňov majú kúpeľní klienti a hostia na to, aby utrácali peniaze tu na Slovensku a nie inde!

Predstavte si priatelia, že autá, autobusy, vlaky i lietadlá, tak  to všetko, by každé 3 týždne privážalo stále nových, a nových klientov do novo postavených, i zrenovovaných slovenských kúpeľov, a to po celom Slovensku. Okrem toho aj analýza Európskeho turistického inštitútu jednoznačne predpokladá veľký rozvoj wellness turizmu, relaxačného turizmu a kúpeľníctva. Prečo sa napríklad Fíni chodia liečiť do maďarských kúpeľov? Lebo majú 1000 jazier, ale ani 1 minerálny prameň!

Priatelia dajte vo Voľbách 2020 prednosť slovenskej ekonomike, a nie sociálnym omrvinkám. Len silná slovenská ekonomika vám dá vyššie platy, vyššie dôchodky, vyššiu podporu mladým, vyššie platy sestričkám, poľnohospodárom, či učiteľom.

Fakt č.5. Už teraz sú naše pramene svetové v zložení prírodných a liečivých zdrojov. Podstatne je aj to, že sú rozložené po celom našom Slovensku a to je super výhoda, lebo budú zvyšovať životnú úroveň v každom, teda i v tom ekonomicky najzaostalejšom regióne Slovenska, a to je ďalší veľký benefit prečo treba ísť voliť, a prečo treba aby aspoň 1 hlas  aj vo vašej rodine krúžkoval nestraníka č. 109 SaS Bindas – nezávislý kandidát.

Z tých čo chcú vyhrať voľby mám pocit, že im ide len o to vyhrať voľby, ale na nás a na Slovensko kašlú. Preto ja v predvolebnej kampani ponúkam celému Slovensku ekonomickú víziu Slovensko Krajina Kúpeľov a inovatívnu ekonomiku. Bez silnej slovenskej ekonomiky nebudeme mať ani silne zdravotníctvo, ani silné školstvo, ani silné poľnohospodárstvo… lebo kde niet ekonomiky – niet peňazí.

Preto ako nestraník a nezávislý kandidát č.109 SaS Bindas všetkým voličom všetkých strán, namiesto hádok ponúkam silnú slovenskú ekonomiku. Slováci a Slovenky všetkých strán spojme sa. My na to máme, my to dáme.

Pellegrini vyhrá voľby,   chce po voľbách zostaviť vládu. Hovorí, že Smer je jedinou alternatívou pre Slovensko. Akú slovenskú ekonomiku ponúka on pre Slovensko? Kolóniu na lacnú pracovnú silu? Automobilovú autopascu, v ktorej sme sa ocitli?

Ekonomika Slovenska sa montážnou ekonomikou dostala do veľmi  nebezpečného rizika. Obrazne povedané, po víchrici v Tatrách, monokultúra drevín urobila z Tatier mesačnú krajinu, to čaká aj našu monokultúrnu autoekonomiku Slovenska. Globálny biznis je predsa o tom, že si hľadá po celom svete lacnú pracovnú silu, preto sa nečudujme, že zo Slovenska sa tiež môže časom stať skrachovaný Detroit. Pritom aj Detroit bol kedysi slávny ako automobilová veľmoc, a dnes je mestom duchov. To veľký líder Pellegrini, ktorý má reklamu po celom Slovensku nevie?

Priatelia, namiesto politických hádok, „kto je väčší zlodej“, vám všetkým voličom všetkých strán ponúkam  ekonomiku, ktorá bude v našich rukách, a bude postavená na našich  nohách, ktoré nikdy zo Slovenska neodídu.

Je načase, aby sme sa my Slováci začali pýšiť svojím perím, a nie ako Pellegrini tým cudzím perím. Náš prekrásny slovenský folklór  je nám predsa jasným príkladom a vzorom. Preto pýšiť sa máme našou  slovenskou ekonomikou, a nie cudzími automobilkami. Hoci uznávam, že na IQ ekonomiku potrebujeme mať najprv IQ politikov pri moci, inak nám niet pomoci.

Priatelia, máme krásne ženy, krásnu slovenskú prírodu, krásne mestá,  krásny folklór, a môžeme  byť aj veľkou a krásnou kúpeľnou veľmocou.

Mc Tigue je autor ekonomických reforiem na Novom Zélande. Nový Zéland síce nemá žiadnu automobilku, ale má aj tak vyššiu životnú úroveň ako Slovensko. Prečo? Lebo ako tvrdí: „Pre udržateľný ekonomický rast je lepšie, keď 1000 miestnych firiem prijme po 1 zamestnancovi, ako použiť stimul na pritiahnutie 1 podniku, čo zamestná 1000 ľudí.“  Túto stratégiu využíva aj vízia – Slovensko Krajina Kúpeľov,   ktorú vám teraz všetkým ponúka kandidát skutočných Slovákov Bindas.

Silná ekonomika = Silný sociálny štát pre všetkých

Ak s mojou ponukou ekonomiky namiesto politiky súhlasíte, tak ju prosím aj cez svoj  Facebooku  šírte. Prečo? Som nestraník a zelený kandidát, ktorý chce aj pri tejto volebnej kampani na rozdiel od iných zanechať čo najmenšiu uhlíkovú stopu, a preto moja ponuka je len na internete a preto na letákoch, v novinách či na bilbordoch po celom Slovenku ju nenájdete. Myslím si, že o ekologickej kríze, a ochrane klímy nestačí len kecať, treba konať, a ja na rozdiel od iných aj tak konám. Takže:

  • Priatelia, počítajte s tým, že cudzie automobilky zo Slovenska časom odídu za lacnejšou pracovnou silou. Tak to robia vždy. O tom je globálna ekonomika. Globálny biznis ide tam, kde dosiahne na základe lacnej pracovnej sily čo najvyššie zisky. Nebuďme preto naivní. Cudzí kapitál tu nechodí Slovensku v ekonomike pomáhať. Cudzí kapitál chce na Slovensku hlavne dobre zarobiť.
  • „Vlastenecká“ SNS dala 2 miliardy eur, z našich daní za zbytočne drahé stíhačky. Za 2 miliardy eur tu mohlo byť postavených koľko nových kúpeľov pán Danko? Pritom našich 1300 prameňov, a našich novovybudovaných 111 kúpeľných lokalít  nám zo Slovenska už nikto nikde neodvezie. Preto slovenská ekonomika musí byť postavená na slovenských nohách, a nie na cudzích, ktoré sú tu len dočasne.
  • Nové kúpele zamestnajú tisíce našich ľudí, a to priamo v nerozvinutých regiónoch, po celom Slovensku lebo tam je najviac prameňov. Slovensko má naozaj na viac, ako byť lokajom. Videli ste ako premiér behal ako lokaj po automobilkách, po USS Košice, len aby tu zostali? Nie je toto jasný dôkaz nášho lokajstva? Sme v ekonomickej pasci, ktorú si málokto z politikov uvedomuje. Preto namiesto hádania sa, budujme silnú slovenskú ekonomiku, a preto vo Voľbách 2020 vám neponúkam ako iní politiku, ale hlavne ekonomiku. Využime čas, kým tie automobilky tu ešte sú, a rýchlo budujme svoju vlastnú novú slovenskú a inovatívnu ekonomiku, kým nami milované Slovensko nepadne na kolená. Už predsa nemôžeme  len pasívne čakať, kým tie automobilky odídu. Nie Smer znížil nezamestnanosť na 5 % ale cudzie automobilky, a tie vždy pôjdu tam kde je lacnejšia pracovná sila, a čo tu bude potom? Bulharsko a Rumunsko  sú predsa tak blízko. Naše Slovensko potrebuje ekonomických stratégov, a nie politických diletantov a komediantov, ktorí nemajú o ekonomickej stratégii štátu ani páru.

Priatelia, nie Pellegrini, nie Danko, nie Kotleba, ale Bindas v roku 1992  v Prahe  bojoval za naše Slovensko. Kde boli, a čo vtedy robili vlastenci Pellegrini, Danko, a Kotleba?

Priatelia, vtedy v roku 1992 nám slovenským poslancom v Prahe hovorili, že nami založené Slovensko do 6 mesiacov padne na kolená. Ja som však  už v Prahe veril v silu Sloveniek, Slovákov a silu Slovenska, a preto som hlasoval za vznik Slovenska a vyšlo to. My na to máme, my to dáme… Slovensko má na viac, ako byť lokajom. Buďme hrdí na svoju vlasť a domovinu, a podporme vo voľbách silnú slovenskú ekonomiku.

Voľte na 109 %, voľte nestraníka 109 SaS Bindas

P.S. Priatelia, rozvoj nášho kúpeľníctva nastal už po veľmi múdrom politickom rozhodnutí, keď panovníčka Mária Terézia nariadila v roku 1763 vykonať analýzu a súpis všetkých minerálnych vôd na území mocnárstva, a to s opisom ich pozitívnych i negatívnych účinkov. Aj teraz potrebujeme také múdre politické rozhodnutie, o ktorom ale rozhodnete vy vo voľbách. Priatelia, aj teraz v tejto chvíli nám však z našich prameňov zbytočne odtekajú nielen milióny,  o ktoré sme mohli byť bohatší. Pritom prvé reálne pilotné projekty by sa mohli začať realizovať v Korytnici i Solivare pri Prešove. Tieto naše svetové pramene nám zo Slovenska nikto, nikdy nezoberie a neodvezie. Zostanú tu, a tu nám dajú prácu, aby naše deti a ich deti nemuseli utekať  pred biedou za prácou do zahraničia. Nech sa preto naše pramene a kúpele stanú našimi nohami.

Priatelia Slovenska, v týchto rozhádaných voľbách 2020 preto nevoľme politiku, ale voľme novú slovenskú ekonomiku. Slovensko dopredu nikdy neposunú nové špinavé politické kauzy, ale nové ekonomické vízie. Keď s tým súhlasíte, tak túto výzvu šírte aj na vašom Facebooku:), lebo čím nás bude viac, tým skôr bude mať Slovensko svoju ekonomiku.

Slováci a Slovenky, naše Slovensko musí stáť na slovenských nohách.
Preto Slovensko na nohy!