Moja prosba pre nevoličov,  a pre protestné hlasy…

  • Ste nahnevaní na špinavú politiku, špinavé kauzy a smrť Jána a Martiny. Aj ja.
  • Ste nahnevaní, ako nás, a celé Slovensko okrádajú? Aj ja.
  • Ste nahnevaní, že každý deň pracujete aj na vysoké platy toxických politikov a goríl? Aj ja.

To všetko nás priatelia spája, toto všetko máme priatelia spoločné.

Ale pozor, tým, že ako nevolič nepôjdete voliť podporíte hlavne tých, ktorí vás zlostia, hnevajú a okrádajú. Prečo? Lebo ich straníci voliť prídu, a preto  opäť voľby vyhrajú tí, čo vás a nás najviac hnevajú a okrádajú.

 

Vlastne to je ich osvedčená taktika. Najprv vás otrávia a znechutia svojou toxickou politikou plnou špinavých káuz, a potom  celé Slovensko rozhádajú.

Výsledok? Vy ste tak znechutení a otrávení z tej ich politiky, že už neprídete voliť, a o to im vlastne ide, aby ste neprišli voliť. Prečo?

Lebo ich zaslepení straníci potom ostatných voličov už ľahko prehlasujú, a opäť vo voľbách ľahko zvíťazia. Preto priatelia demokracie voľte, lebo len tak prekazíte tým zlodejom a toxickým politikom radosť z volebného víťazstva. Zlodejov Slovenska možno priatelia zastaviť len vo voľbách. Nerobte preto radosť tým, čo nás všetkých okrádajú a hnevajú. Zastavte ich bratia vo voľbách, inak sa nestratia, a Slováci neožijú.

Priatelia s protestným hlasom. Protestujte tým, že budete voliť silnú slovenskú ekonomiku, a nie ich hlúpu a špinavú politiku. Kotleba nie je protestom. Kotleba nie je riešením. Nemá pre Slovensko silnú ekonomickú víziu. Zoštátnením by Slovensko tak ekonomicky zizoloval, že chudobní by ešte viac schudobneli.Pritom silné Slovensko bez silnej ekonomiky nemôže existovať.

Priatelia voľte, lebo vaša voľba je vašou vzburou:

Vzburou proti politickým zlodejom a rozkrádaniu nášho Slovenska.Vzburou proti všetkým špinavým politickým kauzám a klamstvám.Vzburou proti nefungujúcemu zdravotníctvu, súdnictvu, školstvu, poľnohospodárstvu. Čo tu okrem rozkrádania vlastne dobre funguje?

Vo voľbách 2020 si priatelia môžete umyť ruky od špinavých politikov a špinavej politiky, tak prečo tu možnosť, ktorá sa vám dáva spravidla, len raz za 4 roky nevyužijete?

Preto priatelia ľavice, pravice, nevoliči, i vy s protestným hlasom proste všetci, čo milujete Slovensko.

Po 1. Keď milujete Slovensko, tak voľte ekonomiku pred politikou,

Po 2. Keď nemáte koho voliť, tak voľte ekonomiku,

Po 3. Keď vás hnevá špinavá politika plná špinavých politických káuz, tak voľte Slovensko Krajina Kúpeľov a silnú slovenskú ekonomiku.

Preto  priatelia krúžkujte vo voľbách víziu Slovensko Krajina Kúpeľov, a nie víziu Slovensko Krajina Zlodejov.

Z mojich blogov viete, že politika má byť o filozofii ducha, a nie brucha. Ak si myslíte, že to „politické ZOO“ a „veľké politické zvieratá “ potrebujú veterinára, tak vám ďakujem za váš hlas.

My všetci máme predsa spoločný cieľ silné a spravodlivé Slovensko pre všetkých.

Keď vás priatelia moje ponuky oslovili, šírte ich vašim Facebookom, aj v rámci vašej rodiny i priateľov po internete ďalej.

Nech aspoň 1 hlas z vašej rodiny podporí EKONOMIKU, a nie jalovú  politiku. Ďakujem