Druhý môj návrh zničí na Slovensku politické Gorily

Vám a Slovensku ponúkam recept na:

  • Definitívny koniec vlády politických Goríl na našom Slovensku.
  • Recept na najférovejšie voľby v histórii Slovenska, aké tu kedy boli.
  • Recept na najekologickejšie voľby v histórii Slovenska.

 

 

Prečo sa Fico nebojí volieb? Lebo do NR SR sa dostanú hlavne tí,  ktorí míňajú na svoju reklamu milióny,  a preto ich vidno v skoro každej reklame na internete, majú zaplatenú reklamu vo všetkých  mienkotvorných novinách i časopisoch, majú zaplatenú reklamu vo všetkých televíziách, majú zaplatenú reklamu vo všetkých rádiách.

Preto tí, čo nemajú tie milióny, na túto masívnu reklamu  sa do NR SR nedostanú, hoci môžu  byť aj 1000 x lepší politici ako Pellegrini, Fico, Danko, či Kotleba.

Preto aj tu platí, že 1000 x opakovaná  lož sa stane aj v tejto predvolebnej kampani pravdou.

Je smutné, že vo Voľbách 2020 nerozhodnú o víťazovi volieb tie  najlepšie ponuky, tie najlepšie vízie  pre vás občanov a celé Slovensko, ale opäť  Voľby 2020 rozhodnú tie ich všade propagované politické  sľuby  = bludy. Naposledy tu bol známy sľub = blud, že diaľnice do Košíc tu budú postavené do roku 2012. Vy ste ich videl? Ja nie.

Aj napriek tejto diskriminácie ponúkam Slovensku toto ekonomické, ekologickéetické riešenie, ako z „eurokratických“ volieb urobiť voľby naozaj férové a naozaj demokratické, aby už voľby nemohli  vyhrávať sľubotechny.

Takže priatelia, máme verejnoprávne média? Máme! Platíme si ich ako službu? Platíme! Tak nech nám slúžia aj na predvolebné kampane. Je problém, každej kandidujúcej politickej strane vo verejnoprávnych médiách vytvoriť rovnaký priestor? Nie je to problém.

Preto tam, na jednom rovnakom mieste cez verejnoprávnu televíziu, a cez verejnoprávne rádio nech všetky politické strany súťažia o voliča. Nech si tu na jednom mieste predstavia svojich kandidátov, programy aj vízie.

Len tak konečne nastane stav, že kto z občanov chce byť informovaný, tak bude informovaný. Len tak konečne nastane stav, že v súboji o voliča si budú všetci kandidujúci rovní.

Preto navrhujem celú predvolebnú kampaň presunúť do štátnej televízie, štátneho rádia, jednej štátom vytlačenej brožúry, a na jeden web. Čas i priestor budú mať všetky strany v týchto médiách rovnaké. Za obsah zverejnených informácií bude samozrejme zodpovedná politická strana. Mimo tento stanovený priestor bude predvolebná kampaň zakázaná pod hrozby pokuty, či vylúčenia politickej strany z kampane.

Výhody tejto ponuky pre Vás a Slovensko?

Po.1. Počet špinavých politických káuz, a počet toxických politikov ubudne, lebo už nebude treba mať veľkých sponzorov, veľké peniaze, na nezmyselne veľké a drahé predvolebné kampane. Po takýchto predvolebných kampaniach už štát nedá z našich daní stranám po voľbách milióny, ale tie použije napr. na zdravotníctvo.

Po.2. Do politiky sa dostane podstatne viac čistých politikov a netoxických politických strán, lebo aj bez Gorilieho financovania sa bude dať dostať skvelými nápadmi a víziami do NR SR.

Po.3. Mnohí toxickí politici už nebudú nevoľníci a otroci svojich volebných, často Gorilých sponzorov.

Po.4. Politické strany už tak nebudú musieť slúžiť svojim darcom a sponzorom, ale konečne začnú slúžiť obyčajným občanom.

Po.5.  Už nikdy nebudeme počuť o špinavých politických kauzách, už nikdy nebudeme počuť o špinavom financovaní politických strán. Už nikdy nebude mať ďalších kočnerovcov. Už nebudú ďalšie politické vraždy.

Po. 6. Politika by už bola konečne o tom, čo Slovensko potrebuje, teda bola by o budovaní silnej ekonomiky, a nie ako teraz hlavne politikou o špinavých politických kauzách. Hádok máme už každý dosť. Namiesto toho, kto bol väčší zlodej, budeme počuť, kto viac urobil pre Slovensko.

Po.7. Bude to najekologickejšia a najzelenejšia predvolebná kampaň aká tu kedy v historii Slovenska bola, lebo bude robená hlavne v elektronických médiách, a naše obce a mestá nebudú oblepené a zamorené neekologickým smogom z plagátov, letákov a bilbordov politických strán.

Po.8. Bude to najférovejšia a najspravodlivejšia predvolebná kampaň aká tu kedy v historii Slovenska bola, lebo všetci budú štartovať z rovnakej štartovacej čiary.

Nie som naivný. Viem, že tí, čo doteraz svojich spoluobčanov klamali a opíjali ich vo svojich volebných kampaniach, budú proti mne, a týmto mojim radikálnym návrhom. Keby však každý mohol bojovať len na jednom mieste a s rovnakými zbraňami, tak cez takéto čisté a spravodlivé volebné kampane, by sa  špinaví politici do politiky už tak ľahko nedostali.

Priatelia, len zmenené predvolebné kampane zmenia víťazov volieb, a víťazi volieb zmenia Slovensko. Verte mi priatelia, že Slovensko má na viac!

Teraz si predstavte Slovensko bez dnešných špinavých ekonomických a politických káuz. Predstavte si Slovensko bez megazlodejov, a štátnych pijavíc. Predstavte si, že by tu dobre fungovalo zdravotníctvo, že by tu dobre fungovalo súdnictvo, že by dobre fungovalo školstvo, atď., atď..

Áno, Slováci a Slovenky, vlastenci a vlastenky, to všetko je možné, ale nie so špinavými a zlodejskými politikmi. Špinaví politici totiž nemajú žiadne vízie a nápady, ako pomôcť Slovensku, oni majú len nápady, ako pomôcť hlavne sebe.

Hovoríte, že to nie je reálne a možné? Hovoríte, že politika je špinavá a vždy bude politika špinavá? Máte pravdu. 

Politika bude vždy špinavá, kým ju čistí ľudia neočistia. Špina sa špinou nedá očistiť, a ako veterinár vám hovorím, že ani krýs sa nezabavíte tým, že ich budete stále prikrmovať a kŕmiť, vtedy sa budú len rozmnožovať.

Myslím si, že Slovensko mohlo byť za tých viac ako 25 rokov naozaj omnoho ďalej. 25 rokov stavať diaľnice a  stále ich nemať hotové? To dokážu len neschopní politici, politickí šmejdi a diletanti, ktorých vždy zachránia len tie dnešné eurokratické voľby.

Priatelia, viete kde sa rodia víťazi volieb? V predvolebných kampaniach. Tie dnes nemôžem nazvať ako demokratické, ale ako eurokratické. Prečo? Lebo bez veľkých eur nemá nikto šancu v kampani uspieť. Preto môžete mať najlepšie návrhy a vízie pre Slovensko, ale ak nikto o vás nebude vedieť, tak vás ani nikto nepodporí a nezvolí.

Všade, teda v televízii, rozhlase, novinách, v letákoch i na bilbordoch budete vidieť a počuť len ich prázdne sľuby. Oni majú veľké peniaze na svoje veľké reklamy, a svoje veľké predvolebné klamstvá, ale má veľké peniaze na veľké reklamy aj obyčajný občan s lepšími ponukami ako oni pre celé Slovensko?

Pravda je taká priatelia, že v dnešnej predvolebnej kampani platí krutá pravda: Koho nevidno všade, ten ani neexistuje.

Pritom je každému demokratovi jasné, že ZLO Slovenska môžeme poraziť len vo voľbách, a nie na uliciach. Aj po vražde dvoch mladých ľudí sme počuli, že ulice sú nič, voľby rozhodnú.

Slovensko je dnes priatelia v kritickej situácii, tí, čo nás mali chrániť a brániť sa postavili na stranu politickej mafie. Nie trápne reči Pellegriniho, či trápne videa Fica, ale Threema a Kočnerové tajné videa sú krutým svedectvom ich skutočného 20 ročného politického „úspechu“.

Strašia chaosom, aký tu môže po voľbách nastať, ale Threema a Kočnerové tajné videa sú jasným dôkazom ich chaosu. Tieto tajné videa sú jasným dôkazom toho, ako sme tu boli my všetci nemilosrdne a brutálne okrádaní rovno v miliardách, a obyčajní občania často zomierali na rakovinu, lebo nemali ma lieky.

Za ich vlády v tomto štáte prestali fungovať základne funkcie štátu. Cez Threemu a Kočnerové tajné videa sme videli, že nami dobre platená polícia nefungovala ako mala. Nami dobre platená prokuratúra nefungovala ako mala. Nami dobre platené súdnictvo nefungovalo ako malo. Naše zdravotníctvo nefunguje tak, ako má. Naše školstvo nefunguje tak, ako má. Naše poľnohospodárstvo nefunguje tak, ako má. Otázka by mala preto znieť, čo tu vlastne funguje tak, ako má? Jednu špinavú kauzu nasleduje iná špinavá politická kauza, a mohol by som pokračovať  ďalej, a oni tomu hovoria úspech. Oni predsa vedia, že televízia, rádia, noviny, letáky i ich bilbordy znesú všetko, a vôbec sa pritom ani nečervenajú.

Preto predvolebné kampane, v ktorých netreba Slovensku ponúkať veľké vízie len treba mať veľké peniaze, na svoje veľké reklamy a klamstvá potrebujú ako soľ. Tak sa im už roky darí prekrývať ich špinavé politické kauzy. Tieto manipulujúce volebné kampane a politické papagáje, ktoré dookola opakujú tie isté frázy  chcú z nás ľudí vytvoriť len ovce, ktoré im „zožerú“ doslova všetky ich špinavé politické kauzy, politické hry a triky. Toto je ich škaredá hra s nami priatelia. Preto pobime sa o lepšie Slovensko.

Dajme do predvolebnej kampane serióznosť, a nerobme z nej zbytočne drahý, neekologický, a pojazdný zverinec a ZOO s rôznymi politickými hyenami, štátnymi krysami, papagájmi, plošticami, pijavicami a pštrosmi s hlavami v piesku.

Keď chce ísť Slovensko dopredu, tak musí skončiť s týmto predvolebným politickým cirkusom. Toto politické a „Gorilie ZOO“ treba zrušiť. Slovensko dnes potrebuje pre svoju záchranu naozaj férovú a spravodlivú súťaž o voliča.

Prečo? Dnešné predvolebné kampane občana viac dezinformujú, ako informujú, a viac občana dezorientujú, ako ho orientujú. Okrem toho sú tieto kampane vysoko neekonomické (tie vyhodené milióny na nezmyselnú predvolebnú kampaň by sa dali využiť určite lepšie a účelnejšie v našom zdravotníctve, či školstve), sú vysoko neekologické (minú sa tony papiera na reklamné brožúry, plagáty a bilbordy), sú vysoko neetické (prázdne sľuby politikov sa často vôbec nesplnia a neustále špinavé politické kauzy okolo  špinavého financovania politických strán už dosť dlho otravujú, hnevajú a znechucujú životy nás obyčajných občanov).

Priatelia demokracie, viete čo sa vlastne deje v „eurokratických volebných kampaniach“, keď sa stretnú v jednom boji o voliča bohaté politické strany s tými chudobnými ?

Obrazne povedané to isté, ako keď na futbalový zápas nastúpi  jeden tím s 11 hráčmi a druhý tím s 3 hráčmi! Páčil by sa vám takýto zápas? Uznali by ste víťaza takého zápasu? Alebo páčil by sa vám boxerský zápas, v ktorom by nastúpil 100 kilogramový boxer proti 50 kilogramovému boxerovi? Páčil by sa vám takýto zápas? Uznali by ste víťaza takého zápasu? Alebo páčil by sa vám šprint na 100 m, v ktorom by jeden štartoval s náskokom 60 m, druhý s náskokom 30 m, tretí s náskokom 20 m, a ostatní by museli štartovať zo štartovacej čiary? Uznali by ste víťaza takého behu? Určite nie! Tento súboj nemôže byť rovný, spravodlivý a čestný!  Tento súboj môže byť len nerovný, neférový, nespravodlivý a nečestný!

Ale takto to vyzerá v našich predvolebných kampaniach. Keď môže dať jedna politická strana na tie isté voľby, do toho istého súboja o voliča  300 tisíc eur a iná len 3 tisíc eur, tak v princípe nejde o to isté?!

Proti týmto miliónovým tankom nemôžete ísť dreveným nožíkom…

Kto nie je v televízii, koho nepočuť v rádiách, kto nie je na bilbordoch po celom Slovensku, kto nemá zaplatenú reklamu v televízii, rádiu, v novinách a časopisoch, kto nemá zaplatenú reklamu všade na internete, ten vlastne v predvolebnej kampani ani neexistuje, ale na to všetko treba veľké peniaze.

Keď tie veľké peniaze nemáte, tak  nemáte šancu osloviť voličov aj keby ste mali najlepší program pre Slovensko na svete.

Ficov Smer v roku 2016 minul na voľby podľa zverejnených údajov 2 976 832 € a Dankova SNS 1 315 719 €.

Prečo aj napriek tomu do tohto súboja s nimi idem? Lebo je predsa lepšie čestne prehrať v nečestných kampaniach, ako nečestne vyhrať.

Ešte sa potom divíte, že vyhrávajú dookola stále tie isté strany, a do parlamentu sa stále dookola dostávajú hlavne tí, čo tie eurá majú?! Nekúpite si predsa auto, o ktorom ste nič nepočuli, o ktorom ste nič nevedeli. Tak isto nezvolíte ani do politiky politikov, o ktorých vlastne nič pre slabú kampaň neviete. O tom to všetko vlastne je. Preto sa politickým Gorilám darí vyhrávať voľby.

Preto si myslím, že keby morálni a múdri politici mali rovnaké podmienky v predvolebnej kampani, tak ti nemorálni a nemúdri politici by už nemali v politike šancu!

Čo ma k tomu tvrdeniu viedlo? Na Slovensku predsa žije viac tých slušných občanov, a ti neslušní občania sú len v menšine, a preto si myslím, že by nemal byť žiadny problém prehlasovať vo voľbách tých neslušných a nepoctivých. Treba si len uvedomiť, že politika je tiež len služba, ako iné služby. Preto, keď využijem službu autoservisu a nebudem so službou autoservisu spokojný, tak sa už tomu autoservisu v budúcnosti  vyhnem. Rovnaký postup je treba dodržať aj pri voľbe politikov a politických strán. Keď nie som spokojný s politikou X, tak musím voliť politiku Y, inak k zmene nedôjde.

Majú však tieto nové a chudobné politické strany rovnakú šancu proti tým bohatým, pri tejto neférovej predvolebnej súťaži? Myslím si, že postaviť 11 hráčov proti 3, a potom vyhrať je predsa veľmi jednoduché, ale aj veľmi špinavé, neetické a nedemokratické. Myslím si, že postaviť 100 kilového boxera proti 50 kilovému,  a potom vyhrať je tiež veľmi jednoduché špinavé, neetické a nedemokratické. Aký je potom víťaz, ktorý vyhrá takúto hru a takýto nečestný zápas?! Je čistý, či špinavý?

Zdravý rozum nám však hovorí, že keď je niečo  vysoko neekonomické, vysoko neekologické a vysoko neetické, tak to netreba robiť a treba to jednoducho zrušiť.

Neboli doterajšie predvolebné kampane dôkazom aj toho, ako vie manipulačná reklama dať aj bezcharakterným politikom charakter?! Prečo sú vlastne kampane často len o veľkých hlavách na bilbordoch, a nie o tom, čo je v nich? Dá sa spoliehať na pravdu, objektivitu, nestrannosť a nezávislosť takto nakúpených masmédií?!

Takže paradoxne namiesto toho, aby sme v predvolebných kampaniach videli politikov pred voľbami akými v  skutočnosti sú, vidíme ich takých, ako v skutočnosti vôbec nie sú, a to nenarážam len na ich vyretušované a umelé tváre, a umelé úsmevy.

Nedajte sa oklamať, aj špinaví politici vyzerajú na plagátoch ako ľudia, ale správajú sa ako gorily. Aj satan sa prezlečie za anjela, lebo s maskou anjela vám najviac uškodí. Držme sa priatelia cieľa evolúcie. Nezabudnite, že normálny prirodzený vývoj je od gorily ku človeku. Nenormálny a neprirodzený vývoj je od človeka ku gorile, a je jedno či ku gorile politickej, či ekonomickej.

P.S. Drzosť nie je o volebných politických kampaniach napísať pravdu. Drzosť je o nich klamať. Sú Voľby 2020 demokratické, keď sú hlavne o eurách? Nie sú preto Voľby 2020 „€kratické“?

Keď s tým súhlasíte, tak to šírte na svojom Facebooku: )

Nestraník a nezávislý kandidát 109 SaS Bindas, bojuje v tejto kapani za celé Slovensko i za Vás.