Bindas ako politik

Má zásluhy na vzniku samostatného Slovenska, ako poslanec  FZ ČSFR, hlasoval za vznik Slovenska od 1.1.1993. Nebol to Mečiar, ani Fico, ani Danko, ani Kotleba, ale boli to práve  poslanci vo FZ ČSFR, ktorí dali právny vznik Slovenska, ktorý uznal celý svet.

Za toto ich bezkonfliktné rozdelenie  ČSFR, ich aj  dnes obdivuje celý svet, veď všetci vidíme, čo sa dnes deje v  nepokojnom Katalánsku.Preto vďaka poslancom z FZ ČSFR sme v tomto kultúrnom rozdelení i dnes svetový unikát. Dôkazom toho je aj fakt, že naše vzťahy medzi Českom a Slovenskom sú lepšie, ako boli pred rozdelením.

Tu vo FZ ČSFR, získal Bindas dôležité  politické skúsenosti z  veľkej politiky a to rovno od A. Dubčeka, V. Havla, V. Klausa, M. Kováča a iných.

Ako slovenský poslanec vo FZ ČSFR dostával výhražné listy, že keď zahlasuje za vznik samostatného  Slovenska, tak Slovensko padne na kolená, a  príde  o 6 mesiacov pýtať Čechov o pomoc.

Ako slovenský poslanec vo FZ ČSFR dostával výhražné listy, že ak Slovensko padne na kolená, tak tých čo hlasovali za rozdelenie budú vešať. Bindas sa však nedal zastrašiť. Prečo? Mal silnú vieru, že Slováci a Slovenky nedajú Slovensku padnúť na kolená. Tak sa aj stalo.

Dnes Pellegrini, Danko, Kotleba i Harabin hovoria všade o Slovensku, o vlastencoch a vlastenectve. Dnes Pellegrini, Danko, Kotleba i Harabin nosia na sakách slovenské znaky.

Čo robili, a kde boli oni v roku 1992, keď Bindas bojoval za Slovensko v Prahe?

Tak kultúrne, civilizovane, a bez krviprelievania sa vo svete nerozdelil ešte nikto. V tom sme i dnes naozaj svetoví. Naše malé Slovensko sa tak stalo pre celý svet odrazu veľkým príkladom a vzorom. Ten veľký svet potom písal o tom prelomovom hlasovaní v Prahe s veľkým rešpektom a obdivom. Preto už v prvý deň existencie Slovenska,  diplomaticky Slovensko uznalo bez problémov 93 štátov sveta.

Smutné je, že aj dnes sa na našom milovanom Slovensku nájdu stále aj takí, ktorí nám aj dnes nadávajú za vznik Slovenska. Pritom na druhej strane keď naše Slovensko víťazí vo futbale, v hokeji, či  jazde Sagana, a Vlhovej, tak vtedy aj oni kričia Slovenskoooó…

Bindas je čistý a jasne čitateľný. Nemá za sebou žiadnu špinavú kauzu, a preto sa nebojí blogovať, či inak sa verejne vyjadrovať. Nebol ani v KSS, ani ŠTB, ako niektorí iní politici.

Ako prvý, teda ešte dávno pred M. Kňažkom a budúcim prezidentom M. Kováčom  vystúpil v HZDS proti Mečiarovi a jeho praktikám, a na protest z HZDS navždy odišiel

 po jeho odchode z HZDS sa stala vražda Remiáša, únos prezidentovho syna,  a diali sa tu iné kauzy, ale v tom čase bol Bindas už  dávno z HZDS preč, preto toto všetko sa už Bindasa netýka.

Mnohí sa mu vtedy divili, že odišiel z HZDS, a nevyužil takú historickú šancu, v ktorej sa mohol poriadne nabaliť, veď po jeho odchode tu začala „divoká privatizácia“, kde z večera do rána sa tu rodili veľkí milionári.

Dnes môžeme povedať, že Bindas v tomto veľkom životnom politickom teste obstál, a tomuto veľkému pokušeniu odolal, a svoje svedomie  nepredal ako iní, lebo neveril, že niekto môže byť šťastný z nešťastia iných.

Obrazne povedané nechápe, prečo niektorí žijú a konajú ako paraziti a krysy, keď sa narodili ako ľudia?

Prečo sa Bindas rozhodol opäť, aj na nezvoliteľnom 109 mieste kandidovať?  Dnešný vývoj Slovenska Bindasa šokuje.  Preto sa rozhodol bojovať proti červenej a hnedej bande, za silné a spravodlivé Slovensko pre všetkých.

Politika už nesmie byť o špinavých kauzách, ale musí byť o budovaní silnej slovenskej ekonomiky a zvyšovaní platov, dôchodkov a podpore tých, čo to potrebujú najviac.

Podľa Bindasa má byť politika filozofiou ducha, a nie brucha. Preto ak si myslíte, že toto „politické ZOO“ a tieto „politické zvieratá“ potrebujú veterinára, tak krúžkujte č.109 SaS Bindas:)

Priatelia, život je ako Ferrari, je drahý a rýchly. Nestraťme preto opäť 4 roky v červených politických kauzách.