Prečo kandidujem s víziou „SKK“ v SaS, a nie v iných stranách?

Sú aj takí, mladí i starí, ktorí mi povedia, že keby som s víziou Slovensko Krajina Kúpeľov kandidoval napríklad v strane Smer, Sieť, SNS, KDH, Most-Híd, alebo OĽaNO, tak by ju svojim hlasom i krúžkom v marcových voľbách podporili,  lebo aj oni maju záujem o prosperitu celého Slovenska a všetkých občanov Slovenska.

 

Priatelia, ale ja kandidujem ako nezávislý kandidát, a všetkým týmto stranám som túto ekonomickú víziu ponúkal. Všetky tieto politické strany moju ponuku odignorovali, len SaS mi dala slobodu a šancu s touto víziou kandidovať preto som rád, že tejto mojej vízii dala priestor aspoň strana SaS, inak by sa táto vízia ako ponuka nedostala ani do týchto marcových volieb.

 

V záujme  silnej ekonomiky Slovenska, ktorá bude postavená už aj na našich slovenských nohách ponúkam spoluprácu na tejto ekonomickej vízii  voličom všetkých strán i slovenským podnikateľom, ktorým naozaj záleží na prosperite a rozvoji celého Slovenska.   

 

Priatelia - voliči i nevoliči, možno som vás presvedčil, a možno nie, ale už nemôžete tvrdiť, že nemáte na výber, že nemáte koho voliť. 

 

Dokonca i nevoliči nahnevaní na politikov, môžu ísť voliť lebo budú voliť ekonomiku, a nie politiku. Keď nechcete voliť doterajšiu politiku plnú špinavých politických káuz, tak voľte ekonomiku.

 

Prajem vám priatelia šťastnú voľbu, Slovensko ju naozaj v marcových voľbách potrebuje. Aj váš hlas priatelia, ktorí teraz toto čítate rozhodne. Buďte za zmenu, buďte pri zmene a voľte ekonomiku pred jalovou politikou.

 

Preto priatelia ľavice, pravice i vy nevoliči, proste všetci, čo milujete Slovensko.

 

Po 1. Keď milujete Slovensko, tak voľte ekonomiku pred politikou,

Po 2. Keď nemáte koho voliť, tak voľte ekonomiku,

Po 3. Keď vás hnevá špinavá politika plná špinavých politických káuz, voľte ekonomiku,

Po 4. Keď chcete vyššie platy, a dôchodcovia dôchodky, tak voľte ekonomiku.

Po 5. Keď nechcete robiť na cudzích, ale na seba a pre seba, tak voľte „SKK“,

Po 6. Keď ste vlastenci, tak „vykopte“ vo Voľbách 2016, ten náš Slovenský “modrý národný poklad“,

Po 7. Keď chcete ísť voliť, ale neviete koho máte voliť, tak voľte ekonomiku.

 

P.S. Najhoršia kombinácia v štáte je priatelia: pravda bez moci a moc bez pravdy.  Preto keď vás priatelia táto ekonomická ponuka oslovila, šírte ju v rámci vašej rodiny i priateľov po internete ďalej. Ďakujem.

 

Podporte priatelia víziu Slovenko Krajina Kúpeľov, a nie víziu Slovensko Krajina Zlodejov.

 

Nech aspoň 1 hlas z vašej rodiny podporí EKONOMIKU, a nie jalovú  POLITIKU. Ďakujem.