Bindas o Bindasovi

Priatelia, som za masívny rozvoj, a masívnu podporu cestovného ruchu. Z mojich blogov už viete, že politika má byť o filozofii ducha a nie brucha. Priatelia, život je ako Ferrari, je drahý a rýchly, nestraťme preto ďalšie 4 roky v červených politických kauzách. Keď si myslíte, že to „politické ZOO“ a „veľké politické zvieratá“ potrebujú veterinára, tak Vám ďakujem za Váš hlas, a voľte SaS.

 

Som MVDr. a pracoval som najprv vo výskume v ústave experimentálnej medicíny, a potom vo verejnej správe i na ministerstve. Mám praktické skúsenosti aj z podnikania. Som ženatý a mám 3 deti. Zaujíma má politika, podnikanie, filozofia i umenie. Rád si aj zašportujem.

 

Keď chcete byť v živote šťastní, tak sa držte aj tohto hesla, mne to veľmi v živote pomohlo: Je dôležitejšie, čo človek je, než čo človek má. A. Shopenhauer

 

Bindas a Slovensko Krajina Kúpeľov

Priatelia, neviem akú víziu Vám ponúkajú Vaši kandidáti, ale ja Vám ponúkam EKONOMIKU, a nie POLITIKU. Preto v týchto voľbách kandidujem s ponukou: Slovensko Krajina Kúpeľov. Žijeme predsa z ekonomiky, a nie z jalovej politiky, ktorá je dnes plná špinavých politických káuz. Preto podporte radšej víziu Slovensko Krajina Kúpeľov, a nepodporte víziu Slovensko Krajina Zlodejov.

 

 

Prečo je Bindas s č.126 v SaS volebný experiment?

Táto ekonomická vízia sa musí prekrúžkovať až zo 126 miesta, a preto je to naozaj volebný experiment. Možno mi budete oponovať, že aj Matovič kandiduje zozadu, ale on nekandiduje z čísla 126 a na rozdiel od Bindasa jeho uvidíte skoro všade. Obrazne povedané Bindas sa rozhodol ísť s dreveným nožíkom proti volebnému tanku. Spolieham sa však, aj na Vás priatelia, že link www.bindas.eu sa aj vďaka Vám bude po internete šíriť.

Vízia „SKK“ potrebuje aspoň 1 hlas z každej rodiny, lebo verte mi, priatelia, že Slovensko má na viac.

 

Bindas a marcové voľby

Nemáte koho voliť? Neviete koho voliť? Tak, podporte EKONOMIKU a vykašlite sa na doterajšiu jalovú politiku. Ešte vždy máte čas zmeniť svoj postoj, a zahlasovať za novú slovenskú ekonomiku, aby Slovensko začalo ekonomicky stáť aj na tých svojich slovenských nohách, a nielen na  tých cudzích, ako je tomu dnes.Najlepšie by pre Slovensko bolo, aby sa stalo Krajinou Kúpeľov, a nezostalo len Krajinou Zlodejov.

 

Bindas ako bloger

Uvedomujem si priatelia, aké riziko svojimi blogmi podstupujem. Aj napriek tomu, že viem, že už dnes sú istí víťazi volieb, a po marcových voľbách mi moju aktivitu môžu riadne spočítať, nemôžem konať inak. Slovensko  bez morálky, demokracie, pravdy a spravodlivosti  nemá pre mňa žiadny zmysel. Mlčať o klamstve, znamená súhlasiť s klamstvom. Čo si všetci zoberieme na iný svet? Len svoje svedomie. Tam sa nás budú pýtať nielen to, čo sme urobili, ale aj to čo sme mohli urobiť, ale sme to neurobili.

Cieľom mojich blogov však nie je ísť proti Smeru, proti Ficovi, Kaliňákovi, Maďaričovi, atď. Cieľom mojich blogov je chyby kritizovať, aby sa čo najskôr dali tie chyby naprávať. Veľkí politici vždy brali kvalitnú kritiku, ako pomoc, a nie ako urážku.  Verte mi najradšej by som politikov chválil, ale cez 100 špinavých politických káuz je naozaj na také malé Slovensko obrovské číslo.

 

Bindas a jeho knihy

Doteraz som napísal o politike a ekonomike  2 knihy. Knihu „Nezabudnime ... existujú“ a eknihu “Lekcie z demokracie“, ktorú občanom Slovenska zadarmo venujem. Tá  ekniha je naozaj zadarmo, nie ako „vlaky zadarmo“, za ktoré všetci nakoniec zaplatíme milióny eur. Ako veterinárny doktor som vydal knihu Pes. Mám pripravené na vydanie aj iné knihy, ale neprišiel na ich vydanie ešte ten pravý čas.

 

Bindas a politická prax

Bol som poslancom vo FZ ČSFR, kde som získal prvé praktické politické skúsenosti z  veľkej politiky od A. Dubčeka, V. Havla, V. Klausa, M.Zemana, a iných.

Ako slovenský poslanec vo FZ ČSFR som vtedy dostával listy, že keď zahlasujem za zánik ČSFR, tak Slovensko príde  na kolenách o 6 mesiacov pýtať Čechov o pomoc, že Slovensko po rozdelení padne, a bude ešte pod silnejším diktátom Prahy, ako bolo doteraz a podobne.

Prečo som sa takými listami vtedy nedal zastrašiť? Mal som silnú vieru, že občania Slovenska milujú Slovensko, a preto napriek možným ťažkostiam to všetci vydržíme a nedopustíme, aby Slovensko padlo na kolená, lebo Slovensko musí prežiť.

Po našom historickom hlasovaní v Prahe mohlo od 1.1.1993 vzniknúť naše Slovensko. Tak kultúrne, civilizovane a bez krviprelievania sa vo svete nerozdelil ešte nikto. V tom sme i dnes naozaj svetoví. Naše malé Slovensko sa tak stalo pre celý svet odrazu veľkým príkladom a vzorom. Ten veľký svet potom písal o tom našom prelomovom hlasovaní v Prahe s veľkým rešpektom a obdivom.

Preto už v prvý deň existencie Slovenska,  aj vďaka nášmu hlasovaniu v Prahe diplomaticky Slovensko uznalo bez problémov 93 štátov sveta. Smutné je, že aj dnes sa na našom Slovensku nájdu stále aj takí, ktorí nám aj dnes nadávajú za to naše hlasovanie za Slovensko. Pritom na druhej strane keď naše Slovensko víťazí vo futbale, v hokeji, či  jazde Sagana, tak vtedy aj oni kričia Slovenskoooó...

 

Bindas a HZDS

Mnohých, ktorí teraz v marcových voľbách mieria do veľkej politiky, veľká politika ešte nepreverila, a preto sú nečitateľný. Mňa však veľká politika už jasne preverila. Som čistý a jasne čitateľný. Nemám za sebou žiadnu špinavú kauzu, a preto sa nebojím ani blogovať, či inak sa verejne vyjadrovať. V Prahe som hlasoval za vznik Slovenska, a nie proti vzniku Slovenska. Do HZDS som prišiel čistý, a  z HZDS som odišiel čistý, a to aj v prípade, že som mal tiež životnú šancu sa poriadne nabaliť.

 

Predtým som nebol ani v KSS, ani ŠTB, ako niektorí iní politici. Patril som vtedy k najmladším poslancom, a bol som plný ideálov. Skoro som však zistil, že v politike je veľa takých, ktorí majú „hlavu v bruchu“ a „brucho v hlave“. Politika má byť však o filozofii ducha, a nie brucha.

 

HZDS  vystúpil ešte pre M.Kňažkom a budúcim prezidentom M.Kováčom. Mnohí sa mi vtedy divili, že som odišiel z HZDS, a nevyužil takú historickú šancu, v ktorej som sa mohol poriadne nabaliť, veď po mojom odchode tu začala „divoká privatizácia“, kde z večera do rána sa tu rodili veľkí milionári.

 

Dnes môžem povedať, že v tomto svojom veľkom životnom politickom teste som obstál, a tomuto veľkému pokušeniu som odolal, a svoje svedomie som nepredal, lebo som neveril, že niekto môže byť šťastný z nešťastia iných.

 

Chcel by som vidieť tých, čo dnes poukazujú na to, že som bol v HZDS, či by v tomto veľkom teste obstáli oni keby sa ocitli pri takom „veľkom koryte“ ako ja. Veľké peniaze dokážu polámať aj veľké charaktery. Určite by mnohí z nich nezaváhali, a poriadne by sa na mojom mieste nabalili.

 

Ja som však nič nesprivatizoval. Špinavým však čistý človek vždy vadí, a preto nebudú šíriť túto pravdu o mne, ale budú sa snažiť ma len pošpiniť, hoci na druhej strane možno budú voliť takých politikov, ktorí si tie milióny, na rozdiel odo mňa v tej veľkej politike nakradli, ale to im už nevadí. Ich budú za tu ich špinavú politiku nielen obhajovať, ale aj voliť.

 

Takže už vtedy v HZDS existovali aj „Biele vrany“ len nikto o nich nepísal, a nikto ich tak veľmi ako dnes nepropagoval. Dnes „Biele vrany“ dostávajú za ten svoj charakterný postoj aj ceny, a sú celoslovensky známe. Je to podľa mňa správne, lebo charakterné postoje treba na Slovensku pochváliť a oceniť.

To nás učí aj M.R.Štefánik: "Pravde veriť, pravdu žiť a pravdu brániť." Dajte preto priatelia už v týchto voľbách moc múdrym a morálnym, a verte mi, že na Slovensku nebude špinavých politických káuz a goríl.

 

Želám Vám priatelia šťastnú voľbu, Slovensko ju naozaj v týchto ťažkých marcových voľbách veľmi potrebuje. Podporte slobodu a demokraciu, a nie totalitu jednej strany. Kto ich tu potom pri takej moci skontroluje, a tie ich rozkrádačky zastaví?

 

S pozdravom a úctou Bindas