Moja výzva všetkým nevoličom

Výzva  a šanca pre nevoličov a nerozhodntých voličov

Nemáte koho voliť? Neviete koho voliť?

Tak nevoľte jalovú POLITIKU - voľte EKONOMIKU

 

Priatelia - nevoliči, keď milujete Slovensko, tak ho poďte podporiť a zachrániť

 

Viem, a chápem vás, vy nevoliči ste otrávení, znechutení a nahnevaní na špinavých politikov. Celé 4 roky  sa tu premlelo veľa špinavých káuz, ktoré nás všetkých otrávili a okradli. Neveríte politikom ani politike. Mnohí doterajší politici vás sklamali. Súhlasím s vami, máte pravdu. Aj mňa táto ich politika hnevá a otravuje už od vzniku Slovenska.

 

Mohol som sa tiež na to všetko vykašľať. Mal by som pokoj, a nie ako teraz vyhrážky za svoje nekompromisné a kritické blogy, ktorým cieľom určite nie je ísť proti Ficovi, Smeru, či SNS, ale ktorým cieľom je pomôcť Slovensku, a jeho občanom,veď som za toto Slovensko bojoval a hlasoval už v Prahe.

 

Dobre mienená kritika je pre štátnika pomoc, ale pre slabého politika, len urážkou

 

Keď kritizujem Fica, Smer, či SNS, keď kritizujem špinavé politické kauzy, keď kritizujem bandu zlodejov, keď kritizujem ministerstvá, že majú byť obrazne povedané: „Malým autom s veľkým výkonom a malou spotrebou, a nie veľkým autom, s malým výkonom a veľkou spotrebou.“ Tak to nerobím preto, aby som ich kritikou urazil, ale preto, aby som im pomohol, aby sa tie kritizované chyby začali naprávať v prospech celého Slovenska, a v prospech všetkých občanov. Mne je nakoniec jedno, či tu budú vládnuť, červení, modrí, či fialoví, ale nech na Slovensku vládne demokracia, pravda, spravodlivosť a morálka. Občania potrebujú prácu, a pocit, že ich vlastný štát v ich pravde a spravodlivosti kvôli gorilám neokradne a nezradí.

 

Moje svedomie mi však nedovolí  vo voľbách mlčať

 

Preto politikov nielen kritizujem, a takto im pomáham vlastne rásť a dozrievať, ale ponúkam politikom i všetkým občanom Slovenska, a teda aj vám nevoličom, v týchto voľbách aj svoju nie politickú, ale ekonomickú víziu, lebo žijeme z ekonomiky a nie politiky,  víziu Slovensko Krajina Kúpeľov.

 

Slovensko bude naozaj silné, len vtedy keď bude mať svoju ekonomiku postavenú hlavne na tých svojich, a nie ako dnes hlavne na tých cudzích nohách, ktoré zo Slovenska po čase zo Slovenska odídu. Už som o tej vízii na svojich blogoch písal, preto nebudem ju tu opäť opakovať.

 

Vďaka tejto vízii Slovensko Krajina Kúpeľov, ani vy nevoliči už nemusíte voliť v marcových voľbách politiku, ale môžete voliť novú ekonomiku

Vízia Slovensko Krajina Kúpeľov nie je už o špinavej politike a špinavých politikoch, o politických frázach, o korupčných a populistických balíčkoch. Táto vízia je o tom, aby sa zo Slovenska, ako Krajiny Zlodejov, stalo Slovensko Krajina Kúpeľov.

 

Táto vízia je o novej slovenskej ekonomike, ktorej cieľom je vytvoriť po celom Slovensku viac služieb, viac práce, vyššie platy, a pre dôchodcov vyššie dôchodky.

 

Myslím si, že občania Slovenska majú robiť hlavne pre seba, na seba, a nie na cudzích. Spýtajte sa pána Fica, aké zisky si zo Slovenska odnesie automobilka, s ktorou sa tak v predvolebnom čase chváli, a aké zisky z toho bude mať Slovensko. To už budú priatelia celkom iné čísla.

 

Preto som presvedčený o tom, že Slovensko, a jeho ekonomika musí stáť hlavne na vlastných, a nielen na cudzích nohách. M.R.Štefánik napísal: "Pravde veriť, pravdu žiť a pravdu brániť." Ja to parafrázujem na: "Slovensku veriť, Slovensku žiť a Slovensko brániť."

 

Som  však pragmatik a realista,  a preto viem, že od vzniku Slovenska sa tu nerobila taká múdra štátna ekonomická politika, ako sa mala robiť, a preto aj ja chápem, že dnes je ekonomika i politika Slovenska v takom stave, že dnes naozaj musíme byť vďační aj za tie cudzie automobilky.

 

Kým sú však tie cudzie automobilky ešte tu, tak využime ich prínos aj na postavenie našej vlastnej slovenskej ekonomiky. USS v Košiciach je už vraj na odchode, a zdá sa, že po voľbách zo Slovenska odchádza. Aj tieto fakty dávajú vízii: Slovensko Krajina Kúpeľov, ešte viac za pravdu, že všetko cudzie  je tu na Slovensku len dočasne.

 

Priatelia, ešte nikdy od svojho vzniku Slovensko nebolo v takej nebezpečnej situácií

 

Priatelia, chcete ďalšie 4 roky počúvať o nových gorilách a špinavých politických kauzách, ktoré ničia naše Slovensko, ktoré ničia našu životnú úroveň, a pre ktoré niet na zvýšenie platov zdravotným sestrám , učiteľom, ale aj iným, ktorí pracujú v iných sektoroch?

 

Priatelia nevoliči, vy si uvedomujete, že keď nepôjdete voliť, tak kto ich  potom pri tej ich ústavnej väčšine potom skontroluje? Kto ich zastaví? Kto koho obviní? Kto koho za okrádanie nás všetkých vo veľkom potom zavrie? Ústavná väčšina je predsa absolútna moc v štáte. A aj vy nevoliči predsa dobre viete, že politická moc korumpuje, a absolútna politická moc korumpuje absolútne.

 

Priatelia nevoliči, keď milujete Slovensko, tak ho podporte a voľte

 

Marcové demokratické voľby sú predsa na to, aby sa bez krviprelievania, bez výstrelu a fyzického násilia kultúrne, legálne a civilizovane hlasovaním vo voľbách rozdelila moc v štáte. Aj váš volebný hlas preto delí moc v štáte.

 

Priatelia nevoliči, možno si to vôbec neuvedomujete, ale tým červeným straníkom tým, že nepôjdete voliť výdatne pomáhate. Robíte im veľkú radosť, keď nepôjdete voliť.

 

Prečo je to tak? Keď nepôjdete voliť vy - nevoliči, a teda nestraníci, tak určite prídu voliť oni červení straníci, a vtedy sa ich sila volebného hlasu ešte viac znásobuje, a tak skôr vďaka tejto vašej pasivite dokážu  získať červení straníci aj ústavnú, a teda absolútnu moc v tomto našom štáte, a to bude pre Slovensko zle. Každá totalita doteraz Slovensko vo vývoji zastavila, a tak urobme priatelia všetko preto, aby roky 2016 až 2020 neboli rokmi novej totality.

 

Vás nevoličov sú asi 2 milióny, a tak 1 milión červených nemá proti vám žiadnu  šancu. Musíte však v marcových voľbách darovať Slovensku vašich 15 minút a prísť voliť.

 

Marcové voľby nech sú preto aj vďaka vám nevoličom

 

Vzburou proti totalite.

Vzburou proti rozkrádaniu.

Vzburou proti klientelizmu.

Vzburou proti korupcii.

Vzburou proti politickej kriminalite.

Vzburou proti nevyšetrenej gorile.

Vzburou proti lži a klamstvu.

Vzburou proti nízkym platom.

Vzburou proti nízkym dôchodkom.

Vzburou proti špinavým politickým kauzám.

 

Charakter Slovenska môžu zmeniť len veľké vízie, a nie bezcharakterní  špinaví politici, ktorí zo Slovenska urobili krajinu Zlodejov.

 

Aj vďaka vám priatelia, sa môže po marcových voľbách Slovensko Krajina Zlodejov, zmeniť na Slovensko Krajina Kúpeľov.

 

Preto touto cestou vyzývam všetkých, ktorí majú plné zuby špinavých politických káuz, jalovej politiky, aby šírili túto víziu a teda link www.bindas.eu všade kde sa len to dá.

 

Protestujte a vzbúrte sa proti dnešnej jalovej politike tým, že podporíte a tak uprednostníte  v marcových voľbách  ekonomiku pred jalovou politikou.

 

P.S. Túto moju ponuku neuvidíte v televízii, v rozhlase, na billbordoch, preto podporte ju tým, že ju budete šíriť medzi známymi na Facebooku, Twitteri proste všade, kde sa len dá. Patrí vám moje veľké ĎAKUJEM.